Estàs aquí:Inici Guia del centre Organització Tutoria

Tutories

Tots els grups classe tenen assignat un tutor. La taula següent mostra els tutors de cada grup.

 

Educació Secundària Obligatòria

Nivell Grup Tutor/a Horari de visita
1r d’ESO A CLAUSTRE PALLARÈS Dijous 11.30-12.30h
B ANNA GRAU
Dijous 12.30-13.30h
C AINA GALOFRÉ
Dijous 10-11h
D JOAN MIQUEL SIMON Dilluns 11.30-12.30h
E SANDRA SEGÚ Dilluns 11.30-12.30h
2n d’ESO A NÚRIA ESTRUCH Dijous 12.30-13.30h
B MARIBEL CAZORLA
Divendres 11.30-12.30h
C ELISABETH GALLARDO Divendres 11.30-12.30h
D CARLOS BAGLIETTO Dimecres 11.30-12.30h
3r d’ESO A NEUS TORRES
Divendres 11.30-12.30h
B ISABEL TUSET Dijous 10-11h
C PALOMA VICENTE
Dilluns 12.30-13.30h
D MARTA ALONSO
Dilluns 12.30-13.30h
4t d’ESO A KIRA MENÉN Divendres 10-11h
B ELISENDA ARMENGOL Dijous 12.30-13.30h
C GEMMA ESTRADA
Dijous 9-10h
D RAMON ANDREU Dijous 11.30-12.30h

 

Batxillerat

Nivell Grup Tutora Horari de visita
1r BAT A JOAN FOGUET Dilluns 11.30-12.30h
B MARTA INGLÉS Dimecres 11.30-12.30h
2n BAT A CRISTINA XIFRÉ Divendres 11.30-12.30h
B ANNA SANS Dijous 11.30-12.30h

 

 

Cicles Formatius de Grau Mitjà

Nivell Grup Curs Tutor/a Horari de visita
CFGM Activitats Comercials 1r JOSEP L. RAMÍREZ Dilluns 12.30-13.30h
2n LLUÏSA BARBARÀ Concertar visita amb la tutora 
Cures Auxiliars d'Infermeria Matí ESTHER RAMOS Concertar visita amb la tutora 
Tarda ÀFRICA PAGÈS Concertar visita amb la tutora 
Gestió administrativa 1r CRISTINA DOMINGO Dilluns 12.30-13.30h
2n M. ÀNGELS ARMENGOL Concertar visita amb la tutora 
Mecanització 1r HÉCTOR ZAZO Dilluns 12.30-13.30h
2n JORDI BARENYS Concertar visita amb el tutor
Soldadura i Caldereria 1r XAVIER LORA Dimecres 10-11h
2n JORDI REVERTÉ Concertar visita amb el tutor
Sistemes Microinformàtics i Xarxes 1r JORDI BALLESTER Dilluns 12.30-13.30h
2n ANNA GENÉ Concertar visita amb la tutora 
Instal·lacions Elèctriques i Automàtiques 1r JOSE DANIEL DORADO Dilluns 9-10h
2n JORDI BOLEDA Concertar visita amb el tutor

 

Cicles Formatius de Grau Superior

Nivell Grup Curs Tutor/a
CFGS Administració i Finances 1r MÍRIAM RUBIO
2n JOSEP MARIA SUNYER
Ensenyament i Animació Socioesportives 1r ÒSCAR RUBIO
2n JOAN ROCA
Automatització i Robòtica Industrial 1r RAÜL GARCIA
2n AGUSTÍ PUJOL
Disseny en Fabricació Mecànica 1r LLEONARD RUIZ
2n JESÚS ROVIRA
Mecatrònica Industrial 1r JÈSSICA DOELLO
2n FRANCESC GUIVERNAU
Desenvolupament d'Aplicacions Multiplataforma 1r FRANCIS REAL
Administració de Sistemes Informàtics en la Xarxa 2N NEUS BUDESCA
Programació de la Producció en Fabricació Mecànica 1r LLEONARD RUÍZ
Programació de la Producció en Fabricació Mecànica 2n JESUS ROVIRA

 Per als tutors de CFGS, cal concertar hores de visita de manera individual.

Programes de Formació i Inserció

Nivell Grup Tutor/a
PFI

Auxiliar de muntatges d’instal·lacions elèctriques, d'aigua i gas   

Auxiliar de serralleria i construccions metàl·liques

DEBORAH NORIEGA
ISMAEL JURADO
EDUARD RUIZ

 

2n

Sr. Ausiàs Gil

Estàs aquí:Inici Guia del centre Organització Tutoria